Dzīves matrica
Dzīves matrica ir instruments ar kuras palīdzību cilvēkam rodas izpratne par tiem procesiem kas notiek cilvēka dzīvē. Cilvēka dzīve nav nejaušību upe kurā cilvēks peld pa straumi vai pret straumi ar to saturu kuru dzīve piedāvā. Tajā ir noteikta kārtība, noteikumi un likumsakarības. Kas tad to rada? Sistēmas (izcelsmes ģimene, dzimta, tauta, valsts, egregori), kuru pārstāvji mēs kādreiz esam bijuši un esam. Notikumi, kuros esam ņēmuši dalību, to uzsākšana un pabeigšana. Domāšanas apjoms, kāda ir cilvēka loma katrā no sistēmām, spēja saskatīt savu lomu un darbību šajā sistēmā. Spēja nevis kādu vainot vai apsūdzēt par notikušo, bet izprast dziļāko būtību un sūtību šai pieredzei, saskatīt likumsakarības. Jebkura pieredze ir resurss, kas veicina cilvēka attīstību un tā nav ne pozitīva ne negatīva, tā vienkārši ir. Jā ir ļoti smagi un sāpīgi apzināties, ka cilvēka dzīves ritējums iet cauri destruktīvai un sāpīgai pieredzei. Tā esence ir tajā, ka mēs šādu pieredzi esam ieguvuši, bet mums ir izvēle vai turpināt, vai pārtraukt. Ja pārtraukt, tad kādu pieredzi veidot tālāk. Tāda ir cilvēces attīstības misija.
Bieži cilvēks uzdod jautājumu, kas es esmu, kāds ir mans Dvēseles uzdevums. Pirmais, mainīt savu dzīves kvalitāti. Pārtraukt tos procesus, kuri sagādā diskomfortu, sāpes un vilšanos. Izprast tos procesus, kas rada pretenzijas. Uzzināt, kāpēc tās rodas, kas ir tie mehānismi, kas tos rada. Izpratne ir ceļš uz jaunu dzīvi.
Dzīves matrica sniedz atbildes uz šo jautājumu, ieved cilvēku viņa pagātnes pieredzē un palīdz tos izprast. Šajā sistēmā cilvēka dzīve tiek sadalīta pa 9 gadu cikliem, kurā katrā no tiem ir savi uzdevumi un katrā no dzīves gadiem ir veicamie uzdevumi, tie visi ir atšķirīgi, bet katrā no tiem ir kāda vadošā stīga, kura veido cilvēka personību un pieredzi. Tā piemēram, ja cilvēkam šobrīd ir 48 gadi, tad viņa dzīvē pastiprinās to dzīves notikumu pieredze, kuru cilvēks ir ieguvis 39., 30., 21., 12., 3., dzīves gados 3 mēn. vecumā, kāda ir bijusi mammas grūtniecība, kādas ir bijušas attiecības starp vecākiem, vecvecākiem, kā bērna māte ir jutusies grūtniecības laikā. Kādas tajā laikā ir bijušas iespējas un resursi. Par cik cilvēks ir kā antena, kura uztver vibrācijas, Dvēseles lojalitātei arī ir loma cilvēka attīstībā, jo tā jūt un ir empātiska arī citu dzimtas pārstāvju likteņiem un notikumos iegūtajiem pārdzīvojumiem. Cilvēks ir kā pastkastīte, kurā glabājās daudz dažādas informācijas, gan paša rakstītas, gan citu iesūtītas. Tāpat kā datorā katram ir sava e-pasta adrese, kurā nonāk daudz dažādas informācijas, tāpat arī cilvēks uzkrāj informāciju sevī, kā tiešo pieredzi un pārmantoto.
Četru nodarbību cikls
Vada sistēmisko un strukturālo izvietojumu praktiķis Irēna Budreika
Vienas nodarbības cena 45 EUR